13:09 30.09.2019

Кабмін підготував контрзаходи на відмову Польщі збільшити кількість дозволів на автоперевезення

1 хв читати
Кабмін підготував контрзаходи на відмову Польщі збільшити кількість дозволів на автоперевезення

Україна продовжує активний діалог із Польщею про видачу додаткових дозволів на автоперевезення, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на прес-брифінгу в Києві в понеділок.

"Ми неодноразово порушували це питання з поляками. Цього тижня планую розмовляти телефоном із їхнім прем'єр-міністром, наш міністр інфраструктури постійно на контакті з їхнім міністром транспорту. Понад тиждень тому ми також розпочали роботу на рівні асоціацій перевізників між українськими та польськими перевізниками", - повідомив він.

На думку Гончарука, ситуація, що склалася, вигідна для польського бізнесу, тоді як він вважає за необхідне вирішити її найближчим часом.

"У нас є контрзаходи, які ми вже підготували. Дуже сподіваюся, що наші колеги-поляки почують наші аргументи, й цю проблему буде вирішено", - наголосив він.

За словами прем'єр-міністра, на кінець вересня польських дозволів на автоперевезення залишилося дуже мало: за підрахунками Кабміну, їх може вистачити приблизно на два тижні роботи.

Як повідомлялося з посиланням на дані Європейської Бізнес Асоціації, українські підприємці на початок серпня майже вичерпали квоти дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом через польський кордон.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА