08:00 02.10.2019

НБУ і уряд підпишуть меморандум про координацію політик

1 хв читати
НБУ і уряд підпишуть меморандум про координацію політик

Національний банк України (НБУ) і уряд незабаром підпишуть меморандум про координацію політик, повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов.

"Сьогодні була чудова зустріч в НБУ. Президент, прем'єр, голова НБУ ... Чому ці події важливі? Перше, президент провів Раду фінстабільності не у себе, а в НБУ. Друге, домовилися про конкретні кроки щодо координації політик уряду і НБУ, без порушення незалежності жодної з інституцій. Незабаром буде підписано меморандум про координацію політик між НБУ і урядом, який озвучує конкретні дії кожної зі сторін і умови, за яких ці дії будуть зроблені", - написав Милованов в Facebook пізно ввечері у вівторок.

За його словами, відбуваються фундаментальні зміни у відносинах між урядом і НБУ.

"Ті, хто стежать за відносинами між урядом і НБУ, зрозуміють, що відбувається фундаментальна зміна, і ми переходимо від конфлікту, за часів попередніх урядів, до співпраці", - зазначив Милованов.

Як повідомляється на сайті президента, за підсумками наради президент України Володимир Зеленський заявив: "Перед нами постали амбітні завдання зі структурних реформ, боротьби з тіньовою економікою та корупцією. І я вірю, що спільними зусиллями уряду, парламенту і Національного банку ми зможемо досягти прискореного економічного зростання".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА