Інтерфакс-Україна
15:32 02.10.2019

Путін: РФ підпише контракт на транзит газу з Україною, якщо та до кінця року імплементує законодавство ЄС

1 хв читати
Путін: РФ підпише контракт на транзит газу з Україною, якщо та до кінця року імплементує законодавство ЄС

Росія підпише контракт на транзит газу з Україною, якщо та до кінця року імплементує європейське законодавство, заявив президент РФ Володимир Путін під час Російського енергетичного тижня-2019.

"Нарешті, щодо договорів із прокачування газу через Україну: це теж має бути економічно доцільним для всіх учасників цього процесу. Там існують розвилки. Україна намагається імплементувати енергетичне законодавство Європи, і якщо вона зможе це зробити до кінця року, [...] то ми готові будемо працювати в рамках європейського законодавства й підпишемо договір на транзит з Україною відповідно до європейського законодавства", - сказав Путін.

"Якщо вона не зможе цього зробити - що цілком імовірно, існують і внутрішньоукраїнські законодавчі, і політичні процедури, які ще потрібно українським партнерам пройти, це не дуже просто буде зробити - тоді ми просто готові продовжити на певний час, скажімо на рік, чинний контракт на прокачування", - наголосив президент РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЕФКО вже завершило 24 проєкти у межах програми “Зелене відновлення України"

Обленерго повідомляють про можливі аварійні ситуації в електромережах внаслідок сильного вітру 13-14 березня

"Хмельницькобленерго" з початку березня отримало від постачальників 3 тис. вимог на відключення е/е споживачам

"Украерорух" в межах проєкту CEF дослідить динаміку обладнання літаків сучасною системою спостереження

Україна і Туреччина домовились збільшити обсяги торгівлі агропродукцією

"Укрфінжитло" вивчає можливість залучення іноземних банків до програми "єОселя"

"Рівнеазот" відновив роботу після вимушеної перерви через нестабільне електропостачання

Середня зарплата українців у лютому-2025 зросла на 2% - Work.ua

"Укрнафта" завершила сертифікацію інтегрованої системи управління за міжнародними стандартами

У Чернівецькій області почали посадку картоплі, під яку в 2025р. відведуть 35,9 тис. га

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА