Інтерфакс-Україна
11:33 03.10.2019

"Укрзалізниця" анонсує запуск іще одного потяга "Інтерсіті" Київ-Херсон до кінця 2019 року

1 хв читати
"Укрзалізниця" анонсує запуск іще одного потяга "Інтерсіті" Київ-Херсон до кінця 2019 року

АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) до 2020 року запустить іще один швидкісний поїзд за маршрутом Київ-Херсон, повідомила прес-служба УЗ із посиланням на главу компанії Євгена Кравцова в четвер уранці.

"Наразі ми спостерігаємо збільшення пасажиропотоку до Херсона, тому опрацьовуємо питання призначення ще одного швидкісного поїзда в цьому напрямі. Так, до кінця року тут курсуватимуть два швидкісні денні поїзди "Інтерсіті" та нічний поїзд", - сказав Кравцов під час робочої поїздки до Херсона в середу, якого цитує прес-служба.

Наразі у сполученні Київ-Херсон курсують швидкісний поїзд "Інтерсіті" №766 та нічний пасажирський поїзд №102.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА