Інтерфакс-Україна
13:54 03.10.2019

Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації будівельників України

1 хв читати
Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації будівельників України

Лев Парцхаладзе з 3 жовтня залишив посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства й повернувся в Конфедерацію будівельників України як її президент.

"Залишаюся в будівельній галузі. Друзі, відсьогодні я більше не є заступником міністра Мінрегіону. Але будівельну галузь, звісно, не залишу. Це справа всього мого життя. Тому відсьогодні дня я поновлюю своє членство в Конфедерації будівельників України як її президент", - написав Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Він висловив сподівання на плідну співпрацю з усіма профільними учасниками ринку.

"ДБНи (державні будівельні норми - ІФ), Doing Business та багато інших важливих змін у галузі залишаються для нас у пріоритеті. Й ми продовжуватимемо змінювати її на краще. Відкрито й публічно працюватимемо над удосконаленням нормативно-правової бази, поліпшенням інвестиційного клімату, встановленням дієвих норм для максимального спрощення дозвільних процедур у будівництві", - додав Парцхаладзе.

Як повідомлялося, 4 вересня на засіданні Кабінету Міністрів було ухвалено рішення про звільнення 36 заступників і перших заступників міністрів з 12 відомств.

Льва Парцхаладзе, який курирує будівельну галузь, було звільнено з посади заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА