20:12 08.10.2019

Мінекономіки зареєструвало індустріальні парки "Вінтер Спорт" у Вінниці та Chortkiv-West у Тернопільській області

3 хв читати
Мінекономіки зареєструвало індустріальні парки "Вінтер Спорт" у Вінниці та Chortkiv-West у Тернопільській області

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства внесло до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальні парки "Вінтер Спорт" (Вінниця) і Chortkiv-West (Чортків Тернопільської обл.), ініціаторами створення яких стали відповідно ТОВ "ХЕД Вінниця" і Чортківська міськрада.

Внесення до реєстру цих ІП закріплено наказами Мінекономіки від 2 жовтня №151 та від 3 жовтня №152.

ІП "Вінтер Спорт" створений на земельній ділянці 25 га, термін його функціонування - 50 років. Пріоритетними видами діяльності в парку будуть: виробництво спортінвентарю для зимових видів спорту, обладнання для підводного плавання, а також інших компонентів; розміщення складських та адміністративних приміщень, а також підприємств з інформаційних технологій.

За попередніми розрахунками, на території парку може бути створено до 1450 нових робочих місць.

За даними держреєстру, ТОВ "ХЕД Вінниця" зі статутним капіталом 10 тис. грн зареєстровано в жовтні 2018 року, 100% належить компанії "ХЕД Україна", а кінцевими бенефіціарами є три фізособи-нерезиденти.

Як повідомлялося, виконавчий директор австрійської Head International Holding GmbH Йоганн Еліаш у травні минулого року під час зустрічі з п’ятим президентом України Петром Порошенком повідомив про рішення побудувати нове виробництво у Вінницькій області.

Інвестпроект компанії Head у Вінниці становить EUR80 млн і розрахований на три етапи. Зокрема, були озвучені плани протягом 2019-2020 рр. побудувати найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення).

Head International Holding GmbH виробляє спортобладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництва компанії розташовані в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Також компанія Head є спонсором Федерації плавання України.

ІП Chortkiv-West створений на земельній ділянці площею 87,684 га, заявлений термін його функціонування - 30 років.

Функціональне призначення парку: металообробка та машинобудування, зокрема виробництво компонентів до автомобілів, електротехнічна промисловість і приладобудування; агропереробка; легка й харчова промисловість; деревообробна та меблева промисловість та інші галузі.

На території парку може бути створено до 7300 нових робочих місць.

За даними ЗМІ, індустріальний парк у Чорткові буде найбільшим у західному регіоні. Мер міста Володимир Шматько влітку поточного року презентував концепцію парку та повідомляв про готовність інвестора (якого він не називав) створити в індустріальному парку підприємство з переробки сільгосппродукції, інвестувавши в нього близько $700 млн.

Прес-служба Мінекономіки інформує, що на сьогодні до Реєстру індустріальних парків уже внесено 42 парки, при цьому в 17 парках обрано керуючі компанії, в семи залучено учасників (загалом 11 учасників).

Також створюються і функціонують індустріальні парки, не внесені до реєстру, зокрема, чотири парки створені до ухвалення закону України "Про індустріальні парки".

Як повідомлялося, в жовтні 2016 року Верховна Рада прийняла за основу законопроект про податкові пільги для індустріальних парків, зокрема про нульовий податок на прибуток у перші п'ять років, про скасування імпортного мита та п'ятирічної розстрочки імпортного податку на додану вартість (ПДВ). Згідно з даними на сайті парламенту, в середині липня 2018 року цей документ був підготовлений до другого читання, однак на голосування ще не виносився.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд підтримує скасування норми про регулювання цін на тютюновому ринку в законопроекті №1049

Ініціативи Ради НБУ з розширення своїх повноважень не є колегіальним рішенням

Немає жодних підстав для повернення ПриватБанку колишнім акціонерам, якими не були б рішення судів

Держбюджет у вересні отримає на 3,5 млрд грн більше від ПДВ, ніж торік - Сергій Верланов

Кабмін України підвищить прогноз зростання ВВП у 2020 році до 3,7%

Україна не змогла оскаржити у Верховному суді РФ рішення про компенсацію "Татнафті" $112 млн у справі "Укртатнафти"

Апеляційний суд Лондона зобов'язав екс-власників ПриватБанку до 12 листопада сплатити витрати банку в 10,9 млн фунтів стерлінгів

Консервативна оцінка уряду передбачає зростання ВВП за три роки на 12%, оптимістична - на 17,8%

Інвестиції в електропоїзди у Дніпропетровській і Запорізькій областях можуть становити EUR149 млн

"Нафтогаз" не штрафуватиме ОСББ за недобір і перебір газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА