11:33 09.10.2019

Кабмін має намір розглянути питання скасування обов'язковості трудових книжок - Дубілет

1 хв читати
Кабмін має намір розглянути питання скасування обов'язковості трудових книжок - Дубілет

Кабінет Міністрів України має намір на засіданні в середу розглянути законопроекти та акти уряду про скасування обов'язковості трудових книжок і розраховує на ухвалення відповідних законопроектів Верховною Радою та запуск цієї реформи поточного року, повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

"Сьогодні ми запускаємо в роботу законопроект та акти уряду, які скасують обов'язковість трудових книжок", - написав він у соцмережі Facebook у середу.

Реформа передбачає, що громадяни не будуть зобов'язані під час найму на роботу надавати роботодавцю свою трудову книжку. Відповідно, роботодавцям не треба її перевіряти або зберігати, зазначив він.

"Громадяни зможуть легко отримати електронний документ з інформацією про свій стаж в інтернеті. Цей документ вони можуть надати роботодавцю, якщо тому важливо перевірити стаж претендента з офіційних реєстрів", - пояснив Дубілет.

Для отримання такого документа знадобиться електронний цифровий підпис.

"Також, сподіваюся, ми встигнемо прикрутити туди й BankID", - додав міністр.

Роботодавці зможуть перевірити достовірність документа за допомогою QR-коду, який автоматично накладатиметься на ці документи.

"Якщо ви маєте трудовий стаж до 2000 року, буде можливість занести цю інформацію в електронний реєстр — самостійно або через роботодавця. Тоді вам зберігати трудову книжку як носій інформації не буде ніякої потреби", — зазначив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА