Інтерфакс-Україна
17:33 09.10.2019

Кабмін звільнив в.о. директора "Украероруху"

1 хв читати
Кабмін звільнив в.о. директора "Украероруху"

 Кабінет Міністрів України звільнив тимчасового виконувача обов'язків директора Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") Олександра Доценка.

"Ми ухвалили кадрові рішення, звільнили в.о. директора "Украероруху", - заявив під час брифінгу прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Як повідомлялося, в серпні детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) провели обшуки в приміщеннях "Украероруху" та за місцем проживання його службових осіб. Слідчі дії здійснювалися в рамках розслідування можливого зловживання посадових осіб, які розмістили понад 400 млн грн держпідприємства на рахунках ПАТ "Платинум Банк", визнаного неплатоспроможним.

Доценка призначили тимчасовим виконувачем обов'язків директора "Украероруху" на початку червня 2019 року, раніше він обіймав посаду заступника директора з управління активами підприємства.

Перед цим посаду в.о. директора "Украероруху" обіймав Дмитро Бабейчук, якого 18 червня 2014 року призначило Міністерство інфраструктури України. До роботи в "Украерорусі" він очолював один із департаментів Державіаслужби України.

"Украерорух" створений у 1992 році. Надає повний спектр послуг з аеронавігаційного обслуговування: обслуговування повітряного руху, організація потоків повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору, радіотехнічне забезпечення зв'язку, навігації та спостереження, забезпечення метеорологічною та аеронавігаційною інформацією всіх видів польотів. Зона відповідальності "Украероруху" охоплює п'ять районів польотної інформації загальною площею 774,569 тис. кв. км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ надає понад EUR46 млн на підтримку українських міст

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

ЄБРР надасть Укрексімбанку гарантії для розширення кредитування на EUR200 млн

Westinghouse має намір активізувати будівництво ХАЕС-5,6 відразу після закінчення війни – топменеджер компанії

ЄБРР розглядає надання до EUR100 млн на будівництво соціального орендного житла за підтримки благодійної місії Хансена

НБУ зменшив валютні інтервенції за тиждень на 17,9% через гальмування ослаблення гривні

Бюджетний комітет схвалив до розгляду Радою у вівторок законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 325 млрд грн

"Нібулон" окупив $1 млн інвестицій в цифровий двійник елеваторів на базі ERP менш ніж за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА