Інтерфакс-Україна
19:23 09.10.2019

Греція вперше розмістила бонди з негативною прибутковістю

1 хв читати
Греція вперше розмістила бонди з негативною прибутковістю

Греція вперше в історії розмістила тримісячні державні облігації з негативною дохідністю, повідомляє агентство Bloomberg.

Таким чином, країна приєдналася до держав, яким інвестори фактично платять за право дати їм у борг.

У ході минулого в середу аукціону Афіни залучили 487,5 млн євро, випустивши папери з терміном погашення 13 тижнів і прибутковістю мінус 0,02%, тоді як два місяці тому аналогічні облігації були продані за ставкою 0,01% річних.

Останнім часом все більше країн єврозони розміщують облігації з негативною дохідністю на тлі низьких процентних ставок Європейського центрального банку і очікувань відновлення програми скупки активів.

Крім того, інвестори розраховують на заходи податково-бюджетного стимулювання, оскільки у монетарної політики практично не залишилося можливостей для стимулювання економіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА