11:59 10.10.2019

Проблему високих "зелених" тарифів буде вирішено завдяки "спілкуванню" з компаніями, які їх отримали, - Зеленський

1 хв читати
Проблему високих "зелених" тарифів буде вирішено завдяки "спілкуванню" з компаніями, які їх отримали, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає занадто високими надані раніше спеціальним законом "зелені" тарифи й розраховує, що цю проблему буде вирішено шляхом "спілкування" компаніями, що отримали такі тарифи.

"Таких "зелених" тарифів справді немає ніде в Європі. В нас вони найвищі. Думаю, що проблему буде вирішено завдяки спілкуванню з компаніями, які вже мають контракт (на "зелені" тарифи - ІФ)", - сказав глава держави в рамках прес-марафону в четвер у Києві.

Він зазначив, що ситуація "дуже складна", оскільки є контракти з безліччю компаній, які вже отримали такі "зелені" тарифи.

"А тепер раптом їм говоримо: а давайте змінювати тариф", - пояснив проблему Зеленський.

Водночас він вважає за необхідне знайти нормальні тарифи, які є ринковими.

"Уряд знає, що ми не повинні втрачати відносини з компаніями, зокрема й іноземними, які вже мають контракт. Я думаю, вони вирішать це питання, але вони (тарифи - ІФ) дуже високі... Думаю, потрібно знижувати, потрібно, щоб усе-таки був ринок", - сказав президент.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Олексій Гончарук на зустрічі з бізнесом 4 жовтня заявив, що уряд проти ретроспективного перегляду тарифів. "Перегляд податкових умов заднім числом не є допустимим", - заявив глава уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА