16:45 10.10.2019

Зеленський заявив про досягнення компромісу щодо "ArcelorMittal Кривий Ріг"

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив про досягнення компромісу з Криворізьким гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг".

"Вони офіційно ставили позицію, але ми знайшли якісь рамки - станом на зараз. Тому що, можливо, щось зміниться, я не знаю. На 400 млн (грн - ІФ) ми підписали папір - вони мають побудувати онкоцентр", - сказав Зеленський під час прес-марафону в Києві в четвер.

Як повідомлялося, ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" спрямує EUR15 млн (близько 400 млн грн) на будівництво онкоцентру в Кривому Розі.

Наприкінці липня "ArcelorMittal Кривий Ріг" заявив, що працівники Служби безпеки України провели на підприємстві обшуки у рамках кримінального провадження, відкритого стосовно підприємства за забруднення довкілля за ст. 441 Кримінального кодексу України (екоцид).

Перед цим президент України Володимир Зеленський розкритикував "ArcelorMittal Кривий Ріг" за невиконання вчасно зобов'язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні та закликав надати адресну фінансову підтримку тим людям, які постраждали внаслідок шкідливих викидів в атмосферу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА