Інтерфакс-Україна
18:03 10.10.2019

Голова "Нафтогазу" здивований рішенням влади у регіонах ввімкнути опалення у теплу погоду

1 хв читати
Голова "Нафтогазу" здивований рішенням влади у регіонах ввімкнути опалення у теплу погоду

Голова НАК "Нафтогаз України" здивований рішенням деяких місцевих влад розпочати опалювальний сезон, незважаючи на теплу погоду.

"Читаю переможні реляції щодо дострокового включення опалення у 17 областях України. І хочу висловити свою думку з цього приводу: люди, які ухвалили таке рішення - місцева влада, точно розуміють, що вони роблять. Питання - як швидко зрозуміють споживачі, що весь цей "банкет" буде за їхній рахунок? Кожен додатковий день роботи батареї при +17 за вікном є банальним витягуванням коштів з їхніх кишень", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з чинними нормативами, підключення житлових будинків до опалення розпочинається після зниження середньодобової температури повітря нижче за позначку 8℃ і утримання її на такому рівні протягом щонайменше трьох днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

ЄС відкрив свій ринок для українського насіння соняшника, ріпака і буряка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА