07:17 11.10.2019

ArcelorMittal направив на дивіденди майже 11 млрд грн з прибутку АМКР

2 хв читати
ArcelorMittal направив на дивіденди майже 11 млрд грн з прибутку АМКР

ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська область), мажоритарним акціонером якого є найбільша сталеливарна компанія ArcelorMittal, направить на виплату дивідендів 10 млрд 845 млн 287,730 тис грн, або 2,81 грн на одну просту іменну акцію.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, таке рішення прийняли позачергові загальні збори акціонерів ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", які відбулися 10 жовтня поточного року.

Порядок і терміни виплати дивідендів пізніше визначить наглядова рада компанії. Після цього кошти будуть перераховані акціонерам. При цьому уточнюється, що згідно із законом "Про акціонерні товариства", дивіденди повинні бути виплачені протягом півроку з моменту прийняття рішення зборами акціонерів.

Прес-служба нагадує, що востаннє дивіденди виплачувалися за 2007 рік - ще до кризи 2008-2009 рр. Після цього компанія ArcelorMittal направляла кошти на модернізацію виробництва, виконання масштабних інвестпроектів. Нинішня виплата дивідендів не вплине на виконання інвестиційної програми. В найближчі 5 років у розвиток виробництва інвестують $ 1,8 млрд. З них близько $ 300-350 млн планують вкласти в будівництво фабрики огрудкування. Вона випускатиме котуни, які частково замінять агломерат як сировину для доменних печей. Завдяки цьому підприємство зможе закрити дві зношені аглофабрики і тим самим знизити обсяг викидів на 50-55%, наголошується в прес-релізі.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд конкретизував перелік об'єктів критичної інфраструктури з пріоритетним електропостачанням

Після спаду спеки обсяги відключень е/е знизяться - голова Держенергонагляду

Уряд пропонує збільшити видатки держбюджету-2024 на 434,6 млрд грн і доходи на 214,5 млрд грн

Бізнес скаржиться на затримку відображення статусу критично важливих підприємств у "Дії"

Кабмін внесе до Ради проєкт зростання видатків держбюджету-2024 на 495,3 млрд грн і податків на 140 млрд грн - депутат

Рада дала право Кабміну призупинити виплату за держборгом до 1 жовтня для його реструктуризації - депутат

Обстріл спричинив пожежу на території шахти в Донецькій обл., імпорт е/е знижено через аномальну спеку і зростання енергоспоживання в ЄС

Рада ухвалила закон про підвищення акцизу на пальне - депутат

Електроенергія, що імпортується для БФК Gulliver, на 25% дорожча за українську і на 10% дешевша за е/е від дизель-генераторів

Рада знову може дати право Кабміну призупинити виплату за держборгом для реструктуризації - законопроєкт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА