Інтерфакс-Україна
10:46 15.10.2019

Кабмін погодив зміни до бюджету для виділення 1 млрд грн на зарплати шахтарям

1 хв читати
Кабмін погодив зміни до бюджету для виділення 1 млрд грн на зарплати шахтарям

Кабінет Міністрів України на засіданні 12 жовтня схвалив законопроект про внесення змін до закону про держбюджет, яким передбачається виділення 1 млрд грн для виплати зарплат гірникам державних шахт.

"Після схвалення Верховною Радою України змін до Державного бюджету, передбачених зазначеним законопроектом, кошти буде направлено на виплату заробітних плат і погашення заборгованості перед шахтарями", - йдеться в повідомленні Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА