16:08 15.10.2019

Рішення Апеляційного суду Лондона щодо ПриватБанку відкриває новий етап процесу - Мінфін

2 хв читати
Рішення Апеляційного суду Лондона щодо ПриватБанку відкриває новий етап процесу - Мінфін

Рішення Апеляційного суду Лондона та Уельсу задовольнити апеляційну скаргу ПриватБанку (Київ) і підтвердити відповідність юрисдикції позову фінустанови до екс-власників відкриває новий етап процесу - розгляд позову по суті та є важливим кроком у рамках глобальної стратегії банку щодо повернення незаконно привласнених коштів його колишніми власниками, зазначає Міністерство фінансів України.

"Судді Апеляційного суду дійшли висновку, що банк має достатньо передумов для судового розгляду справи та отримання відшкодування в сумі близько $3 млрд. Судовий наказ про всесвітній арешт активів залишається чинним до ухвалення рішення по суті", - зазначив Мінфін у прес-релізі у вівторок.

Національний банк України (НБУ) зі свого боку також вітав рішення Апеляційного суду Лондона.

"Рішення суду - гарна новина для платників податків України та для української економіки загалом. Це дозволить продовжити роботу із захисту інтересів банку та відшкодування коштів вкладників, незаконно виведених із ПриватБанку до входження держави до його капіталу", - зазначив НБУ у своєму прес-релізі.

У центробанку наголосили, що банк і надалі має зосередитися на проблемній заборгованості та поверненні незаконно привласнених коштів.

"Сьогодні такі завдання стоять не лише перед ПриватБанком, а й перед усією банківською системою, яка має ефективно перерозподіляти фінансові ресурси та підтримувати зростання економіки", - зазначив НБУ.

Як повідомлялося, 15 жовтня Апеляційний суд Лондона та Уельсу задовольнив апеляційну скаргу ПриватБанку і підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку проти колишніх акціонерів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА