18:45 16.10.2019

Уряд доручив "Укрзалізниці", "Укрпошті" і "Нафтогазу" знайти і продати або здати в оренду надлишкове майно

1 хв читати
Уряд доручив "Укрзалізниці", "Укрпошті" і "Нафтогазу" знайти і продати або здати в оренду надлишкове майно

Кабінет Міністрів України від 12 жовтня ухвалив протокольне рішення з оптимізації майна, що перебуває на балансі держави, повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Згідно з урядовим рішенням, АТ "Укрзалізниця", АТ "Укрпошта" і НАК "Нафтогаз України" мають проаналізувати надлишкові й непрофільні активи, що перебувають на їхніх балансах і на балансах їхніх "дочок", і визначитися щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку.

"зазначається, що продаж і передання в оренду майна здійснюватиметься на конкурсній основі, за ринковою вартістю із застосуванням електронної системи" ProZorro.Продажі", - зазначено в дорученні уряду.

Згідно з рішенням уряду, центральним органам виконавчої влади доручено проаналізувати наявне на балансі надлишкове державне майно (будівлі, споруди) і визначитися щодо доцільності його подальшого утримання.

У разі якщо утримувати це майно недоцільно, органи влади мають ухвалити рішення про відчуження такого майна відповідно до чинного законодавства.

Спочатку це стосуватиметься збиткових і непрофільних підприємств і майна. Водночас, ухвалюючи рішення щодо об'єктів соціальної та культурної сфери, для кожного з них планується забезпечити індивідуальний підхід, враховуючи думки громад, на території яких ці об'єкти перебувають.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обсяг продажу валюти населенням у липні повернувся до "докарантинного" рівня - НБУ

Роботодавці подали понад 215 тис. заявок на участь у програмі з часткового безробіття - Мінекономіки

Україна зняла заборону на експорт засобів індивідуального захисту - торгпред

Турпотік до Іспанії за півроку впав більш ніж на 70%

Доходи держбюджету в липні-2020 перевиконано на 8%

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

Половина членів комітету монетарної політики НБУ 22 липня бачила облікову ставку незмінною в 2020 р., троє допускали зниження і двоє - підвищення

Деякі галузі позбавлені можливості застосовувати програмний РРО з технічних причин

Головою "Укренерго" обрано Кудрицького

Станом на 1 серпня у рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" уже видано кредитів більше ніж на 3,3 млрд грн для 1755 компаній - заступник глави ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА