14:28 17.10.2019

У держбюджеті-2020 прожитковий мінімум має становити не менше ніж 5,6 тис. грн, а мінімальна зарплата не менше ніж 7,3 тис. грн - ФПУ

2 хв читати
У держбюджеті-2020 прожитковий мінімум має становити не менше ніж 5,6 тис. грн, а мінімальна зарплата не менше ніж 7,3 тис. грн - ФПУ

Федерація профспілок України наполягає на врахуванні під час доопрацювання проекту державного бюджету на 2020 рік профспілкових пропозицій, серед яких встановлення прожиткового мінімуму не менше ніж 5,6 тис. грн і мінімальної заробітної плати не менше ніж 7,3 тис. грн.

"На жаль, як і в минулі роки, профспілки, як сторона соціального діалогу, були відсторонені від участі у формуванні державного бюджету, право на яке мають відповідно до законодавства та домовленостей за Генеральною угодою, а вчасно направлені пропозиції об'єднань профспілок залишилися неврахованими урядом", - йдеться в заяві ФПУ.

У зв'язку з чим, Федерація профспілок України наполягає на врахуванні під час доопрацювання проекту держбюджету-2020 профспілкових пропозицій, перш за все, про встановлення з 1 січня 2020 року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розрахованого відповідно до національного законодавства та міжнародних зобов'язань України, на рівні не менше ніж 5 640 грн.

Також серед пропозицій встановлення мінімальної зарплати у розмірі не менше ніж 7 276 грн, а також посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду на рівні фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Крім того, ФПУ закликає владу не допустити подальшого поглиблення бідності в Україні через закріплення у держбюджеті України на 2020 рік занижених соціальних стандартів і гарантій, а також обмеження видатків галузям, які визначені пріоритетними, та які важливі для економіки України (освіта, охорона здоров'я, вугільна промисловість).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

BofA Merrill Lynch підвищив прогноз зростання ВВП України в 2019 р до 3,8%

Бахматюк відкидає претензії Нацбанку в 29,3 млрд грн боргу перед державою

Курс гривні на міжбанку в п'ятницю зміцнився до 24,15 грн/$1

Президент підписав закон про анбандлінг "Нафтогазу" - заступник глави ОП

ВР усунула неузгодженості з ЄС у законі про анбандлінг "Нафтогазу"

Загальний борг неплатоспроможних VAB Банку та банку "Фінансова ініціатива" Бахматюка перед державою становить 29,3 млрд грн

ВР ухвалила в 1-му читанні законопроект про скасування держмонополії на виробництво спирту

Польща повідомила "Газпром" про намір не продовжувати контракт на купівлю газу після 2022 року

Вітренко відповів Путіну: Різниця у 20-25% між ціною газу з РФ і Європи - це не знижка

Кабмін має намір змінити керівництво "Укрзалізниці" через корупцію на підприємстві - Гончарук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА