14:28 17.10.2019

У держбюджеті-2020 прожитковий мінімум має становити не менше ніж 5,6 тис. грн, а мінімальна зарплата не менше ніж 7,3 тис. грн - ФПУ

2 хв читати

Федерація профспілок України наполягає на врахуванні під час доопрацювання проекту державного бюджету на 2020 рік профспілкових пропозицій, серед яких встановлення прожиткового мінімуму не менше ніж 5,6 тис. грн і мінімальної заробітної плати не менше ніж 7,3 тис. грн.

"На жаль, як і в минулі роки, профспілки, як сторона соціального діалогу, були відсторонені від участі у формуванні державного бюджету, право на яке мають відповідно до законодавства та домовленостей за Генеральною угодою, а вчасно направлені пропозиції об'єднань профспілок залишилися неврахованими урядом", - йдеться в заяві ФПУ.

У зв'язку з чим, Федерація профспілок України наполягає на врахуванні під час доопрацювання проекту держбюджету-2020 профспілкових пропозицій, перш за все, про встановлення з 1 січня 2020 року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розрахованого відповідно до національного законодавства та міжнародних зобов'язань України, на рівні не менше ніж 5 640 грн.

Також серед пропозицій встановлення мінімальної зарплати у розмірі не менше ніж 7 276 грн, а також посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду на рівні фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Крім того, ФПУ закликає владу не допустити подальшого поглиблення бідності в Україні через закріплення у держбюджеті України на 2020 рік занижених соціальних стандартів і гарантій, а також обмеження видатків галузям, які визначені пріоритетними, та які важливі для економіки України (освіта, охорона здоров'я, вугільна промисловість).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нова пошта" переобрала наглядову раду та ввела до неї директора Школи HRM

Українська делегація в ОАЕ обговорила можливість поставки в нашу країну 5 млн доз COVID-вакцини Sinopharm

Попит на акції футбольного клубу "РНК Верес" у 1-й день розміщення склав 35,8 млн грн

Комітет ВР з економрозвитку підтримав продовження мита на вивіз брухту і далі вносить проект на розгляд парламенту

Мінагрополітики розробляє законодавчі ініціативи з підтримки виноробної галузі - Лещенко

Курс гривні на міжбанку у понеділок послабився до 27,95грн/$1

Два київські готелі отримали категорію п'ятизіркових

Кабмін найближчим часом затвердить Стратегію розвитку ОПК України - Шмигаль

Порошенко задекларував понад 152 млн грн дивідендів від Rothschild Trust

Оператори ГРМ у I кв.-2021 встановили антирекорд із несанкціонованого відбору газу в ОГТСУ - 1,1 млрд куб. м

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА