Інтерфакс-Україна
12:20 18.10.2019

Основними питаннями у переговорах із МВФ є бюджет-2020 і ринок землі - голова НБУ

1 хв читати
Основними питаннями у переговорах із МВФ є бюджет-2020 і ринок землі - голова НБУ

Основними питаннями в переговорах із Міжнародним валютним фондом (МВФ) стоїть ухвалення низки законопроектів, бюджет на 2020 рік і відкриття ринку землі, повідомив голова Національного банку України Яків Смолій.

"Серед основних питань на переговорах – ухвалення низки законопроектів, які було попередньо обговорено, бюджет 2020 року, питання ринку землі", - сказав Смолій в інтерв'ю "Голосу Америки" під час свого офіційного візиту до Вашингтона.

Українська делегація 17 жовтня провела зустрічі із заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном і главою місії фонду в Україні Роном ван Роденом.

Смолій уточнив, що серед обговорюваних питань - законопроект про незаконне збагачення, зареєстрований у парламенті, ухвалення якого є однією з умов продовження програми співпраці.

"Питання ціни на газ не стоїть, тому що уряд свого часу затвердив постанову, якою регулюються тарифи. Також нинішня ситуація на світовому ринку досить сприятлива, ціни на газ знизилися, тому про підвищення ми поки що не говоримо", - зазначив Смолій, уточнивши, що "питання ПриватБанку на переговорах не стоїть".

"Ми розглядаємо програму терміном на три роки. Обсяг поки що не обговорювали. Це визначатиметься в процесі переговорів", - зазначив голова НБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА