13:13 18.10.2019

"Газпром" вважає за необхідне врегулювати всі судові позови з Україною до укладення нового контракту на транзит - Міллер

1 хв читати
"Газпром" вважає за необхідне врегулювати всі судові позови з Україною до укладення нового контракту на транзит - Міллер

 "Газпром" повідомив Україні та ЄС про необхідність врегулювання судових спорів до укладення нового контракту з Україною.

Про це під час робочої зустрічі з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим повідомив голова правління ПАТ "Газпром" Олексій Міллер.

"До українських партнерів, до європейських партнерів нашу позицію доведено: що, без сумніву, до укладення нового контракту необхідно повністю врегулювати всі судові спори", - повідомив він, зазначивши, що таких спорів досить багато.

Міллер наголосив, що головне питання, яке стоїть на порядку денному, - це закінчення договору на транзит через територію України, який спливає 31 грудня 2019 року.

Говорячи про судові спори, голова "Газпрому" відзначив рішення Стокгольмського суду, який фактично вніс дисбаланс у два контракти: контракт на постачання і контракт на транзит через територію України. Він також згадав ті рішення, які ухвалили українські суди у так званій антимонопольній справі проти "Газпрому".

"Абсолютно надумана історія – з однієї простої причини, що "Газпром" не здійснює жодної транспортної діяльності на території України", - заявив Міллер. – "Звісно ж, міжнародна практика знає приклади, коли спори підприємств урегульовувались у досудовому порядку, і ми пропонуємо такий нульовий варіант, який повністю припинив би всі судові позови, всі позови було б відкликано, і було б підведено риску під всією цією історією".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Писарук увійшов до складу правління ЄБА

Закон про анбандлінг відкрив шлях до створення нового оператора ГТС відповідно до Третього енергопакета

НБУ планує завердження п’ятирічної Стратегії розвитку фінсектору у січні-2020

Тейлор: Збереження незалежності НБУ посприяє залученню інвесторів до України

Дубінський пропонує віднести вимоги НБУ за кредитними договорами рефінансування з неплатоспроможними банками до п’ятої черги кредиторів

Регулятор розгляне 22 листопада попереднє рішення про сертифікацію нового оператора ГТС

Відкриття ринку землі дасть Україні змогу прискорити зростання економіки на 0,5-1,5% ВВП на рік на 5 років - СБ

Авіакомпанії за 10 міс. здійснили понад 290 тис. польотів у повітряному просторі України - "Украерорух"

СБ поліпшив прогноз зростання ВВП України в 2019 році до 3,6%

Наглядова рада Укрексімбанку оголосила конкурс на посаду голови правління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА