13:13 18.10.2019

"Газпром" вважає за необхідне врегулювати всі судові позови з Україною до укладення нового контракту на транзит - Міллер

1 хв читати
"Газпром" вважає за необхідне врегулювати всі судові позови з Україною до укладення нового контракту на транзит - Міллер

 "Газпром" повідомив Україні та ЄС про необхідність врегулювання судових спорів до укладення нового контракту з Україною.

Про це під час робочої зустрічі з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим повідомив голова правління ПАТ "Газпром" Олексій Міллер.

"До українських партнерів, до європейських партнерів нашу позицію доведено: що, без сумніву, до укладення нового контракту необхідно повністю врегулювати всі судові спори", - повідомив він, зазначивши, що таких спорів досить багато.

Міллер наголосив, що головне питання, яке стоїть на порядку денному, - це закінчення договору на транзит через територію України, який спливає 31 грудня 2019 року.

Говорячи про судові спори, голова "Газпрому" відзначив рішення Стокгольмського суду, який фактично вніс дисбаланс у два контракти: контракт на постачання і контракт на транзит через територію України. Він також згадав ті рішення, які ухвалили українські суди у так званій антимонопольній справі проти "Газпрому".

"Абсолютно надумана історія – з однієї простої причини, що "Газпром" не здійснює жодної транспортної діяльності на території України", - заявив Міллер. – "Звісно ж, міжнародна практика знає приклади, коли спори підприємств урегульовувались у досудовому порядку, і ми пропонуємо такий нульовий варіант, який повністю припинив би всі судові позови, всі позови було б відкликано, і було б підведено риску під всією цією історією".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА