14:27 18.10.2019

Кабмін запропонував ВР виділити додатково 1,3 млрд грн на зарплати в оборонному секторі та 1 млрд грн - шахтарям

2 хв читати
Кабмін запропонував ВР виділити додатково 1,3 млрд грн на зарплати в оборонному секторі та 1 млрд грн - шахтарям

 Кабінет Міністрів запропонував парламенту внести поправки до державного бюджету на 2019 рік і підняти рівень грошового забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки України (СБУ), Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних силах, виділивши на це додаткові 1,36 млрд грн.

Згідно з оприлюдненим на сайті Верховної Ради законопроектом №2283, уряд також пропонує на 1 млрд грн збільшити фінансування державних шахт для виплат заробітних плат їхнім працівникам і недопущення відключення об'єктів від електроенергії.

Крім цього, поправки до держбюджету на цей рік передбачають додаткові 1,67 млрд грн на необхідні платежі з виконання державою гарантійних зобов'язань.

Водночас законопроект пропонує збільшити фінансування резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій - на 500 млн грн.

Додаткові зобов'язання в рамках цих поправок планується профінансувати переважно за рахунок скорочення видатків на обслуговування держборгу - на 21,62 млрд грн, що стало можливим за рахунок різниці між фактичним курсом національної валюти і закладеним у бюджеті показником. Крім цього, на 1,468 млрд грн планується скоротити видатки на програму "Виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим під державну гарантію для реалізації проекту "Створення Національної супутникової системи зв'язку".

Уряд також пропонує скоротити фінансування низки бюджетних програм, зокрема "Фонд президента України щодо підтримки освітніх та наукових програм для молоді" - на 800 млн грн, програму держпідтримки тваринництва - на 540 млн грн, фінансову підтримку сільгоспвиробників - на 200 млн грн, підтримку фермерських господарств - на 10,4 млн грн.

"Через низьке використання коштів за програмою підтримки АПК їх фінансування буде знижено на 750,6 млн грн", - пояснив Мінфін у прес-релізі.

Законопроект пропонує зменшити доходи державного бюджету на 20,37 млрд грн, зокрема пропонується зменшити показники доходів митних платежів через зміцнення гривні до долара і євро. Показник надходжень до спецфонду в рамках програм секторальної підтримки ЄС пропонується зменшити на 312,4 млн грн.

"Це зниження доходів збалансовано зменшенням плану видатків на обслуговування державного боргу на 21,6 млрд грн", - зазначило Міністерство фінансів у прес-релізі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд України планує обмежити держпідтримку АПК у 2020 році на рівні 50 млн грн в одні руки

83% українських пенсіонерів отримують пенсію, нижчу за фактичний прожитковий мінімум

Нацбанк оскаржить рішення суду про скасування рішення комітету НБУ, яким відмовлено в погодженні Аджунера, Власова та Резнікова про входження до НР Ощадбанку

Рух #SaveФОП наполягає на введенні мораторію на перевірки мікробізнесу

Команда експертів МВФ під керівництвом глави місії в Україні розпочала роботу в Києві

НБУ розпочав підготовку до тестування подання йому звітності небанківськими фінустановами

Франція має намір інвестувати в Луганську область понад EUR100 млн

Україні необхідно рости 20 років по 6% на рік, щоб досягти нинішнього рівня Польщі, - представник МВФ

Китай очікує надання Україною держгарантій для інвестування $600 млн у будівництво нового блоку Слов'янської ТЕС

Уряд розподілив 4 млрд грн держпідтримки АПК на 2020 рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА