Інтерфакс-Україна
20:40 19.10.2019

"Кернел" оголосив про розміщення євробондів на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5%

2 хв читати
"Кернел" оголосив про розміщення євробондів на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5%

"Кернел", одна з найбільших українських аграрних груп, розмістив єврооблігації на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5% і погашенням 17 жовтня 2024 року.

Згідно з повідомленням "Кернел" на сайті Варшавської фондової біржі (WSE), папери були продані за ціною 99.475% від номіналу.

Нові єврооблігації підвищили рейтинг "BB-" від Fitch і "B" від S & P.

Як повідомлялося, Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло новим єврооблігаціям Kernel Holding S.A. остаточний пріоритетний незабезпечений рейтинг "BB-" з рейтингом відновлення "RR4" (50%).

"Кернел" у січні 2017 року розмістив єврооблігації на $500 млн. Термін обігу дебютних єврооблігацій "Кернела" до 31 січня 2022 року, ставка купона встановлена на рівні 8,75% річних.

"Кернел" - найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

"Кернел" завершив 2019 фінасовий рік (липень-2018 - червень-2019) з чистим прибутком $179 млн, що в 3,2 раза більше, ніж у 2018 ФР. Його виручка за цей період зросла на 66% - до $3,992 млрд, EBITDA - на 55%, до $346 млн.

Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі з 2007 року. Найбільшим акціонером "Кернел" через Namsen LTD є Андрій Веревський із часткою 39,97%. Cascade Investment Fund (Кайманови о-ви), бенефіціаром якої є екс-депутат Віталій Хомутиннік, володіє 6,59% акцій "Кернела".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА