10:15 21.10.2019

Питання ПСО на ринку газу обговорювали на зустрічі з МВФ

1 хв читати
Питання ПСО на ринку газу обговорювали на зустрічі з МВФ

Питання спеціальних обов'язків на ринку природного газу (ПСО), створення дата-хаба, а також спрощення процедури зміни споживачами постачальників газу обговорювали серед інших під час переговорів із Міжнародним валютним фондом (МВФ), повідомив глава Міністерства енергетики і захисту довкілля Олексій Оржель.

"...повернулися із зустрічей з МВФ. Там порушували ці питання. Ми близькі до рішень. Інформація буде найближчим часом", - написав міністр на своїй сторінці у Facebook у суботу.

Як повідомлялося, українська делегація вилетіла до США для переговорів з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями 16 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА