14:56 21.10.2019

Партнерські перевірки АЕС України з 2022 року здійснюватиме паризький центр WANO замість московського

2 хв читати
Партнерські перевірки АЕС України з 2022 року здійснюватиме паризький центр WANO замість московського

Партнерські перевірки атомних електростанцій України з 2022 року здійснюватиме паризький центр Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС, WANO), замість московського.

Відповідно до прес-релізу НАЕК "Енергоатом", меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між компанією і паризьким центром WANO підписано під час Генеральної асамблеї асоціації, що відбувається у Лондоні 20 жовтня.

Підписання документа пройшло з ініціативи компанії.

У НАЕК нагадують, що партнерські перевірки є головним інструментом діяльності WANO, спрямованої на підвищення безпеки експлуатації атомних електростанцій світу. Партнерська перевірка завжди здійснюється з ініціативи приймаючої сторони, а її результатом є конфіденційний звіт, де відображено і сильні сторони роботи атомної станції, і сфери виробничої діяльності, що потребують поліпшень із метою приведення їх у відповідність до кращої світової практики. Звіт передається тільки станції, що перевіряється, і експлуатуючій організації, до складу якої входить АЕС.

WANO (World Association of Nuklear Operators) створена 1989 році компаніями, які експлуатують атомні станції, з метою підвищення безпеки та надійності експлуатації АЕС шляхом обміну досвідом та напрацюваннями. В рамках ВАО АЕС між атомними станціями різних країн здійснюються партнерські перевірки, місії технічної підтримки, обмін інформацією про події та інші спільні програми.

"Енергоатом", оператор усіх чотирьох діючих АЕС України з 15 енергоблоками ВВЕР, із травня 1997 року є колективним членом Московського центру ВАО АЕС, одного з чотирьох регіональних центрів асоціації (Атланта, Париж, Москва і Токіо).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обсяг продажу валюти населенням у липні повернувся до "докарантинного" рівня - НБУ

Роботодавці подали понад 215 тис. заявок на участь у програмі з часткового безробіття - Мінекономіки

Україна зняла заборону на експорт засобів індивідуального захисту - торгпред

Турпотік до Іспанії за півроку впав більш ніж на 70%

Доходи держбюджету в липні-2020 перевиконано на 8%

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

Половина членів комітету монетарної політики НБУ 22 липня бачила облікову ставку незмінною в 2020 р., троє допускали зниження і двоє - підвищення

Деякі галузі позбавлені можливості застосовувати програмний РРО з технічних причин

Головою "Укренерго" обрано Кудрицького

Станом на 1 серпня у рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" уже видано кредитів більше ніж на 3,3 млрд грн для 1755 компаній - заступник глави ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА