Кабмін передбачив підвищення до 20% базової норми комунальних витрат від середньомісячного доходу субсидіанта з 1 травня 2020 року

Кабінет Міністрів України передбачив із 1 травня 2020 року підвищення з 15% до 20% базової норми комунальних витрат від середньомісячного сумарного доходу домогосподарства при встановленні розміру обов'язкового відсотка платежу для одержувачів субсидій.
Про це йдеться в постанові уряду №878 від 20 жовтня.
Зокрема, документом встановлено, що базову норму плати за послуги - 15% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства з 1 травня буде підвищено до 20%.
Як повідомлялося, раніше Кабмін схвалив зміни до постанов, які спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, а також громадянам віком від 60 років.