Інтерфакс-Україна
14:10 23.10.2019

Консервативна оцінка уряду передбачає зростання ВВП за три роки на 12%, оптимістична - на 17,8%

1 хв читати
Консервативна оцінка уряду передбачає зростання ВВП за три роки на 12%, оптимістична - на 17,8%

Консервативна оцінка уряду передбачає зростання ВВП України за три роки на 12%, оптимістична - на 17,8%, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність").

"Кабмін сьогодні затверджує новий макропрогноз... Уряд передбачає два сценарії. Згідно з песимістичним, ВВП за три роки (прогноз на п'ять років відсутній) зросте на 12%, з оптимістичним - на 17,8%. Зрозуміло, що тоді про жодні 40% (зростання - ІФ) за п'ять років немає й мови", - написав він у Facebook у середу.

Так, консервативний прогноз передбачає зростання ВВП у 2020 році на 3,7%, у 2021 році - на 3,8%, у 2022 році - на 4,1%; оптимістичний - на 4,8%, 5,5% і 6,5% відповідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін продовжив до 31 березня 2027р можливість аграріям пролонгувати кредити по "5-7-9%" за договорами у 2022-2025рр

Саудівська Аравія в жовтні помітно знизить ціни на нафту для Азії та Європи

Без структурної реформи системи протимінної діяльності очищення сільгоспугідь розтягнеться на десятиліття - Рахункова палата

Україна пропонує хвостосховища та відходи ГМК як альтернативні родовища ритичних матеріалів – Мінекономіки

Соболев: Мінекономіки та НБУ напрацьовують механізми для вдосконалення валютного контролю

Україна оголосила конкурси на угоди з розподілу продукції на Межигірську та Свічанську вуглеводневі ділянки

"Енергоатом" від початку року сплатив 102 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-серпень

ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

Обсяг індійського дизпалива на ринку не перевищує 10% – директор А-95

Валютні інтервенції НБУ третій тиждень тримаються на рівні біля $0,5 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА