Інтерфакс-Україна
13:42 29.10.2019

Бізнесмен Ярославський готовий вкласти $100 млн у будівництво нового Донецького аеропорту

2 хв читати
Бізнесмен Ярославський готовий вкласти $100 млн у будівництво нового Донецького аеропорту

Український бізнесмен, власник групи DCH Олександр Ярославський готовий інвестувати $100 млн у будівництво нового Донецького аеропорту та озвучив цю ідею президентові України Володимиру Зеленському.

"Я довго думав і вирішив дати $100 млн і побудувати новий аеропорт у Донецьку. З урахуванням того, що я в цьому розумію, наша компанія має досвід і будівництва, і експлуатації, я готовий побудувати новий аеропорт на місці зруйнованого повністю старого", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок у Маріуполі в кулуарах Першого інвестиційного форуму.

Ярославський вважає, що аеропорт стане символом повернення мирного життя.

Бізнесмен наголосив, що реалізація цього проекту буде можлива після завершення процесу реінтеграції окупованих територій Донбасу в Україні.

Ярославський обговорив ідею в кулуарах форуму із президентом України Зеленським.

"Як йому ця ідея? Він каже, що спочатку потрібно дістатися, скажімо так, до "донецької ситуації". Він запропонував ще розглянути будівництво або реконструкцію аеропорту у Маріуполі. Це нова для мене ідея, але чому ні, скажімо так? Це моя тема", - розповів він агентству про свою розмову із президентом.

Ярославський наголосив, що завдяки безпосередній участі глави держави вдалося зрушити з мертвої точки питання реконструкції аеропорту у Дніпрі, де бізнесмен має намір витратити $70 млн на аеровокзальний комплекс.

"Є 1,2 млрд грн на злітно-посадкову смугу, а термінальний комплекс за мною. Тут не буде жодних затримок, тому що це мої приватні інвестиції", - наголосив бізнесмен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експортний потенціал галузі ветпрепаратів - понад $1,5 млрд на рік – міністр агрополітики

Оман відкрив свій ринок для української продукції птахівництва

Фінкомітет Ради пропонує розширити програму "5-7-9%", зокрема для кредитування ОПК

Дешева російська сировина підриває зелений перехід металургії в ЄС і потрібна заборона імпорту ЗРС та напівфабрикатів –"Метінвест"

Гетманецев пропонує виключити представників ОГП, НАБУ, БЕБ та інших служб з переліку тих, хто може претендувати на пільгову іпотеку

Фінкомітет Ради закликає збільшити фінансування "єОселі" за рахунок Нацкешбеку та інших неефективних програм

Зерно становить третину контейнерних перевезень залізницею –дослідження

Українці задонатили на "банки" monobank 100 млрд грн з початку повномасштабної війни - Гороховський

"Нафтогаз" повідомляє про виграш арбітражу в "Газпрому" на $1,37 млрд у Швейцарії

Глава Міненерго розраховує на перезавантаження "Укренерго" після призначення Зайченка керівником

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА