Інтерфакс-Україна
13:58 29.10.2019

Кабмін та ЄБРР підписали меморандум про програму фінансування регіональних доріг в Україні

1 хв читати

Кабінет Міністрів України і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали меморандум про взаєморозуміння щодо програми фінансування регіональних доріг в Україні.

Відповідний документ підписали прем'єр-міністр України Олексій Гончарук та віце-президент ЄБРР Алан Пію в рамках інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine, що відбувається у вівторок у Маріуполі

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В умовах профіциту е/е генкомпанії занижують цінові заявки на РДН, щоб не попасти на балансуючий ринок – представник "Укренерго"

Укрексімбанк профінансував 700 МВт ВДЕ, приблизно 300 МВт з яких – ВЕС - член правління

У Львівській області є приблизно 500 МВт ВДЕ, ще 700 МВт може бути додано найближчими роками - глава ОВА

Система онлайн-моніторингу грального бізнесу у 1-й версії запрацює до кінця 2025р - 1-й віцепремʼєр

Запуск банку залишається пріоритетною ціллю "Укрпошти " – гендиректор

Міноборони скасувало застарілу вимогу щодо температури спалаху для дизпалива 62 градуси – директор А-95

Бізнес знову закликав відтермінувати мінімум на 10 місяців впровадження єАкцизу через неготовність системи

Збитки вагоноремонту у 2025р сягнуть 600 млн грн через падіння перевезень та профіцит вагонів – керівник напрямку УЗ

Кабмін полегшив процедури для ввезення обладнання для власних потреб для проєктів зі значними інвестиціями

Кабмін продовжив до 31 березня 2027р можливість аграріям пролонгувати кредити по "5-7-9%" за договорами у 2022-2025рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА