14:47 29.10.2019

Гончарук: Кейс ПриватБанку є ключовим для сприйняття країни інвесторами і для макростабільності

2 хв читати
Гончарук: Кейс ПриватБанку є ключовим для сприйняття країни інвесторами і для макростабільності

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що кейс ПриватБанку є ключовим для сприйняття країни інвесторами та для макростабільності.

"У нас не диктатура, немає можливості запровадити воєнний стан і сказати кожному судді, яким чином йому потрібно себе поводити. Але наша команда працюватиме та зробить все залежне від нас, щоб захистити українського платника податків, і для того, щоб захистити макростабільність країни. А той кейс (ПриватБанку - ІФ), про який ви згадали, - він є ключовим і знаковим у цій боротьбі", - сказав він у Маріуполі у вівторок під час Першого інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine.

Прем'єр наголосив, що інвестиції не прийдуть до країни, якщо інвестори не переконаються у тому, що кейс ПриватБанку не може бути вирішено за рахунок платників податків. "Якщо інвестори не побачать, що правила змінилися, що не можна просто взяти і за рахунок платників податків спробувати вирішити всі проблеми, якщо люди не побачать, що правила змінилися, то інвестиції сюди не прийдуть. Ми дуже добре це розуміємо. Тому макростабільність для нас та інтереси держави, і інтереси платників податків є точно ключовими", - сказав він.

Прем'єр також зазначив, що Україні необхідні діалог і спільні рішення з міжнародними партнерами. "Не так давно делегація наших міністрів працювала в США, і ми очікуємо, що найближчими тижнями колеги з Міжнародного валютного фонду приїдуть до України, і ми розраховуємо на те, що все-таки досягнемо домовленості щодо формату нової програми", - додав він.

Під час прес-брифінгу Гончарук уточнив, що, як очікується, місія МВФ прибуде до України у листопаді, щоб продовжити переговори про нову програму для України, і висловив сподівання, що нову програму буде підписано найближчими місяцями. "Я хотів би, щоб це сталося протягом найближчих місяців", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА