Інтерфакс-Україна
19:22 01.11.2019

"Нафтогаз" завершує road show нового випуску євробондів

2 хв читати
"Нафтогаз" завершує road show нового випуску євробондів

НАК "Нафтогаз України" в п'ятницю завершує серію зустрічей з інвесторами, присвячену новому випуску єврооблігацій, розміщення яких очікується наступного тижня.

"Закінчуємо серію зустрічей з інвесторами в одному з наймальовничіших міст США", - написав у Facebook голова правління НАК Андрій Коболєв у п'ятницю з Бостона.

У прес-службі компанії агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що додаткової публічної інформації з цього приводу наразі немає.

Водночас один з учасників ринку сказав агентству, що розміщення облігацій на $500 млн очікується наступного тижня, можливий термін їх обігу - сім років.

Як повідомлялося, road show стартувало 30 жовтня і відбувалося в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні. Організатором призначено Citi.

У липні цього року "Нафтогаз України" розмістив трирічні єврооблігації на $335 млн і п'ятирічні єврооблігації на EUR600 млн. Дохідність доларового випуску становила 7,375%, дохідність випуску в євро - 7,125%. Великим покупцем траншу в євро виступив ЄБРР (придбав п'яту частину). Компанія тоді заявляла, що кошти їй потрібні для накопичення до зими підвищеного обсягу газу в сховищах, щоб бути готовою до ймовірного припинення "Газпромом" транзиту з 1 січня 2020 року і посилити свої позиції в переговорах із російською газовою монополією.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у серпні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1%

Аграрії намолотили 29,77 млн тонн зернових з 62% площ, поки врожай на 6,7% менше, аніж на цю дату торік

Зростання реального ВВП України у II кв.-2025 сповільнилося до 0,8%

Соболев: Мінекономіки повністю сформувало команду з 12 заступників

"Ельдорадо" повідомило про виконання процедури банкрутства, спростувавши інформацію про ліквідацію

Понад 40% бізнесу підвищили інфляційні очікування, майже 90% називає закінчення війни умовою розвитку - опитування

Уряд сподівається на підтримку Радою чергового збільшення оборонних витрат держбюджету-2025 – міністр фінансів

Україна бачить нову 4-річну програму з МВФ частиною пакета фінансування на $150-170 млрд – міністр фінансів

Зростання сільського господарства підняло темпи приросту ВВП у серпні до 8% - ІЕД

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА