Інтерфакс-Україна
11:47 04.11.2019

"Укрзалізниця" має намір удвічі збільшити кількість поїздів "Інтерсіті+" - Кравцов

1 хв читати
"Укрзалізниця" має намір удвічі збільшити кількість поїздів "Інтерсіті+" - Кравцов

"Укрзалізниця" (УЗ, Київ) планує вдвічі збільшити кількість поїздів класу "Інтерсіті+", повідомила прес-служба компанії.

"Завдання уряду на наступні п'ять років: збільшити на десять одиниць кількість рухомого складу, що використовується на швидкісних маршрутах. Таким чином, ми вдвічі збільшимо парк цих поїздів та зможемо запропонувати кращий сервіс", - наводить прес-служба слова голови компанії Євгена Кравцова.

Крім того, він заявив, що у 2019 році "Укрзалізниця" встановила рекорд із виконання капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів.

"Ми змогли модернізувати близько 200 пасажирських вагонів. Це рекорд за останні сім років. Цього року плануємо таким ремонтом оновити близько 40 вагонів. Крім того, до кінця року отримаємо перший вироблений в Україні дизель-поїзд, який мають намір поставити на маршрут в аеропорт "Бориспіль", - додав Кравцов.

Нині "Укрзалізниця" має на балансі десять швидкісних міжрегіональних електропоїздів компанії Hyundai Rotem (Південна Корея), два швидкісні міжрегіональні електропоїзди виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", два двоповерхові електропоїзди компанії Skoda Vagonka, десять пасажирських вагонів поліпшеної конструкції з експлуатаційною швидкістю 160 км/год виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

В Україні немає такої ціни на нерухомість, щоб це був добрий бізнес – бізнесмен Мішалов

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА