Інтерфакс-Україна
12:48 05.11.2019

Уряд України передбачив у проекті держбюджету-2020 субвенцію на соціально-економічний розвиток

1 хв читати
Уряд України передбачив у проекті держбюджету-2020 субвенцію на соціально-економічний розвиток

Кабінет Міністрів України передбачив у проекті держбюджету на 2020 рік, підготовленому до другого читання, субвенцію на соціально-економічний розвиток обсягом 2 млрд.

"У тому бюджеті, який ми подавали у вересні, цієї статті не було. Цей інструмент не дуже ефективний. Ефективніший - ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку - ІФ). Депутати вважають інакше... Ми погодилися, що цей інструмент залишиться, але він буде значно менший", - пояснив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Згідно з проектом держбюджету на наступний рік, Державний фонд регіонального розвитку має отримати 7,5 млрд грн.

"І ми, як уряд, стежитимемо, щоб ні за тим, ні за іншим інструментом не було корупційної складової", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в 2025р. зібрала 57,6 млн тонн зернових і 17,3 млн тонн олійних

Посилення захисту портів є стратегічним для роботи агросектору в 2026р. - ВАР

Perfect Group у 2025р. ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

"ТАС Дніпровагонмаш" вперше поставив вагони-платформи для євроколії

Заборгованість населення України за ЖКП у III кв. зменшилася на 5,4% – Держстат

Учасники консенсус-прогнозу Мінекономіки погіршили оцінку очікування зростання ВВП у 2026р до 2,4%, у 2027р – до 4,1%

Мінекономіки напрацьовує концепцію централізації управління державними корпоративними правами

"Київміськбуд" отримав 2,56 млрд грн докапіталізації та оновив керівництво

Середні ціни на первинному ринку житла столиці зросли на 3,3%, до $2011 за кв. м у 2025р. - дослідження

Україна імпортує в пікові години до 1,6 ГВт е/е та зазнає проблем з передачею імпорту в східні регіони – очільник Держенергонагляду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА