Інтерфакс-Україна
19:10 05.11.2019

Проект держбюджету-2020 передбачає 73,7 млрд грн на фінансування дорожньої інфраструктури

1 хв читати
Проект держбюджету-2020 передбачає 73,7 млрд грн на фінансування дорожньої інфраструктури

Проект державного бюджету на 2020 рік, підготовлений до другого читання, передбачає 73,7 млрд грн на фінансування дорожньої інфраструктури, що на 36% більше, ніж було закладено в бюджеті 2019 року.

Як повідомив у вівторок міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook, також у бюджеті на 2020 рік удвічі збільшено видатки на безпеку дорожнього руху - до 3,17 млрд грн, і вп’ятеро - фінансування розвитку аеродромних комплексів, до 1,07 млрд грн.

На будівництво та реконструкцію мостів закладено 500 млн грн, на забезпечення експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів - 116 млн грн.

Крім того, міністр зазначив, що в рамках проектів із міжнародними фінансовими організаціями плануються програми розвитку міського пасажирського транспорту в містах України (400 млн грн) і модернізація української залізниці (200 млн грн).

"З другого півріччя 2020 року очікуємо додаткового фінансування проектів розвитку інфраструктури за рахунок перевищення надходжень митного ПДВ та акцизів", - додав Криклій.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України в 2020 році має намір відновити сім доріг у Донецькій, Луганській і Запорізькій областях. Зокрема, в Донецькій області планується відновити дороги Добропілля-Лиман і Харків-Довжанський, у Луганській - Чугуїв-Мілове, КПП "Демино-Олександрівка" -Сватове-Лисичанськ, у Запорізькій - напрямки Харків-Сімферополь, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, Василівка-Бердянськ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА