12:04 06.11.2019

Проект держбюджету-2020 передбачає фінансування Мінветаранів і ТОТ у сумі 1,8 млрд грн

2 хв читати
Проект держбюджету-2020 передбачає фінансування Мінветаранів і ТОТ у сумі 1,8 млрд грн

Проект державного бюджету на 2020 рік до другого читання передбачає фінансування Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у сумі 1,8 млрд грн.

Про це йдеться в законопроекті №2000 від 15 вересня, з доробками до другого читання.

Зокрема, на керівництво та управління у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України передбачається 150,8 млн грн, на фінансову підтримку громадських об'єднань ветеранів на виконання загальнодержавних програм (проектів, заходів), заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників і з відзначення святкових, пам'ятних та історичних дат - 17,7 млн грн.

Також на заходи щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції гідності, учасників АТО і осіб, які здійснювали заходи щодо гарантування національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях із метою повернення до мирного життя передбачається 246,4 млн грн.

На заходи щодо захисту та забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та органами влади Росії з політичних мотивів, а також у зв'язку із суспільною, політичною чи професійною діяльністю зазначених осіб, підтримки зазначених осіб і членів їхніх сімей, заходи з реінтеграції населення тимчасово окупованих територій, виплати державних стипендій ім. Левка Лук'яненка - 66,5 млн грн, на заходи, спрямовані на зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухонебезпечних предметів на життя та діяльність населення (протимінна діяльність) та інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів - 5 млн грн.

Крім того, на грошову компенсацію постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, викликаної збройною агресією Росії, - 40,2 млн грн і на пілотні заходи з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб і поверненням комбатантів, - 7,5 млн грн. Міністерству передбачено 1,266 млрд грн загальнодержавних видатків на різні субвенції місцевим бюджетам.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

OTI Holding створить нову готельну мережу на курортах Туреччини, Єгипту і Тунісу

"Укрзалізниця" вважає безпідставними вимоги окремих страховиків ввести критерії, які звузять коло учасників тендеру на страхування пасажирів від НВ

Україна до 2050 року відмовиться від вугільної генерації, досягне частки ВДЕ в 70% - концепція Мінекоенерго

У ВР зареєстровано законопроект про врегулювання пільгового тарифу на оплату е/е для населення, що проживає в 30-км зоні АЕС

Відкриття ринку сільгоспземель кардинально не змінить агробізнес - голова МХП Косюк (оновлена)

"Укрнафта", "Укртатнафта" та "Укргазвидобування" вимагають упровадження мит у 8,46% на російське дизпальне й автогаз

Майже кожен десятий гектар сільськогосподарських земель в Україні перебуває в "тіні" - дослідження

Білорусь відновила експорт нафтопродуктів - "Белнефтехим"

"Нафтогаз" розраховує на запуск віртуального реверсу газу зі Словаччиною у 2020 році

Ціни на житло в Україні у 2019 році зросли на первинному ринку на 6,6%, на вторинному - на 11,1%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА