13:11 06.11.2019

Комітет ВР з енергетики має намір запросити ДТЕК для обговорення ситуації на енергоринку

2 хв читати
Комітет ВР з енергетики має намір запросити ДТЕК для обговорення ситуації на енергоринку

Голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунального господарства (ЖКГ) Андрій Герус (фракція "Слуга народу") заявив про готовність обговорити на засіданні комітету ситуацію на ринку електроенергії із запрошенням до дискусії найбільшого приватного гравця ДТЕК, чиї вітроелектростанції цього тижня вперше в історії було обмежено в генерації.

"Запрошуйте, я за, приєднаюся, будемо обговорювати", - написав він у Facebook у відповідь на критику з боку члена цього комітету Олексія Кучеренка (фракція "Батьківщина"), який "п'ять разів пропонував (голові комітету - ІФ) запросити керівника ДТЕК на засідання комітету разом із представниками "Укренерго", НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг), незалежними професійними енергетиками та спокійно обговорити цю та інші проблемні ситуації".

Коментуючи ситуацію з обмеженнями, Герус заявив, що "проблема наростає, а навесні набуде масштабного характеру". Він нагадав, що, згідно з чинними правилами, ДТЕК все одно отримає гроші за "зеленим тарифом" за невикористану енергію. "Відповідна оплата ляже на плечі державного "Енергоатома", "Укргідроенерго" та у тариф "Укренерго", який оплатять усі споживачі", - написав голова комітету.

На думку Кучеренка, голові комітету "важливіше вести інформаційно-пропагандистську роботу, ніж шукати рішення". Представник "Батьківщини" також закликав Геруса, окрім монополізації ринку електроенергії, обговорювати монополізацію та зловживання у сфері газопостачання, теплопостачання, водопостачання.

"Наш комітет має назву "з енергетики та ЖКГ". Він не має назву "комітет боротьби з ДТЕК", - зазначив Кучеренко, який з листопада 2007 року до березня 2010 року очолював міністерство з питань житлово-комунального господарства України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА