Інтерфакс-Україна
15:27 06.11.2019

Проект держбюджету-2020 до другого читання побудовано на розрахунках курсу 27,5 грн/$ до кінця 2020 року

1 хв читати
Проект держбюджету-2020 до другого читання побудовано на розрахунках курсу 27,5 грн/$ до кінця 2020 року

Проект закону "Про державний бюджет України на 2020 рік", доопрацьований до другого читання в парламенті, побудовано на розрахунках курсу 27,5 грн/$ до кінця 2020 року.

"Розрахунки здійснено з використанням прогнозного курсу на кінець року 27,5 грн/$", - йдеться у пояснювальній записці до документа.

Як повідомлялося, оновлений макроекономічний прогноз країни передбачає середньорічний курс 27 грн/$ у 2020 році і 27,5 грн/$ у 2021 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА