15:59 06.11.2019

"Слуга народу" пропонує підвищити ставки екологічного податку вчетверо - законопроект

2 хв читати
"Слуга народу" пропонує підвищити ставки екологічного податку вчетверо - законопроект

Група народних депутатів від фракції "Слуга народу" пропонує внести зміни до Податкового кодексу України, збільшивши ставки екологічного податку вчетверо.

Відповідний законопроект №2367 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збільшення ставок екологічного податку з метою проведення додаткових заходів, що сприятимуть зміцненню здоров'я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян, зареєстровано у Верховній Раді 1 листопада. Його авторами є депутати фракції "Слуга народу" Євген Шевченко, Данило Гетманцев, Олег Бондаренко, Юрій Мисягін, Олена Шуляк, Давид Арахамія, Дмитро Наталуха, Юрій Камельчук і Євгенія Кравчук.

Автори законопроекту пропонують вчетверо збільшити ставки податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферу, у водні об'єкти, розміщення відходів у спеціально відведених місцях, за виробництво радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені), а також за їх тимчасове зберігання виробниками понад установлений строк.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, ініціатива дасть змогу збільшити надходження від сплати екологічного податку до загального фонду держбюджету до 14 млрд грн.

"Ухвалення зазначеного законопроекту дасть змогу докорінно змінити ситуацію негативного впливу промислового комплексу країни на навколишнє середовище і створить стимул для зниження рівня викидів і на державному рівні, і на рівні регіональних систем управління, а також для збільшення питомої ваги екологічно орієнтованих інвестицій та забезпечить повноцінне фінансування заходів, що сприяють зміцненню здоров'я і покращенню медико-санітарного забезпечення громадян України", - зазначено в пояснювальній записці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінекономіки проведе консультації в Брюсселі щодо обмеження ввезення м'яса птиці до ЄС цього та наступного тижня

Deutsche Bahn не планує брати в управління "Укрзалізницю"

ЄС тимчасово призупинив імпорт з України м'яса птиці, не врахувавши попередніх домовленостей – Держпродпотребслужба

ЄБРР і ЄС погодили програму фінгарантій на EUR50 млн для збільшення інвестицій у розвиток ВДЕ в Україні та низці інших країн

Україна хоче віддати Deutsche Bahn "Укрзалізницю" в управління на 10 років - Гончарук

У Філадельфії відкрилося почесне консульство України - посольство

Зеленський у Давосі обговорив із директором-розпорядником МВФ реалізацію нової програми розширеного фінансування

Зеленський відвідав Український дім у Давосі - ОП

Україна розмістила євробонди на EUR1,25 млрд під 4,775% - Мінфін

Зеленський провів зустріч із президентом компанії SOCAR

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА