Інтерфакс-Україна
07:09 07.11.2019

Кабмін бере півмільярдний кредит на будівництво двох доріг

1 хв читати
Кабмін бере півмільярдний кредит на будівництво двох доріг

Кабінет міністрів України планує взяти півмільярдний кредит на 15 років для ремонту об'їзної дороги Львова і траси Київ-Одеса, повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

"Для відновлення українських доріг необхідно залучати додаткові дешеві ресурси", - написав Криклій на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в середу, 6 листопада, уряд прийняв рішення про залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку розміром EUR 450 млн на будівництво обходу м.Львова та капітальний ремонт ділянок міжнародної автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса (в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях).

"Кредит на 15 років з базою і процентною ставкою 6 міс. EURIBOR + 100 bps", - резюмував міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що прем'єр Індії погодився припинити закупівлі російської нафти, та оголосив про торгівельну угоду

Ритмічність роботи портів Великої Одеси відновлюється, незважаючи на січневі обстріли та негоду – брокери

Світовий банк спрямує $40 млн для "Укренерго" на відновлення енергосистеми – Шмигаль

"Метінвест" призначив гендиректором "Запоріжвогнетрив" СЕО "Метінвест-Промсервіса"

Третина опитаних компаній повідомляють про відчутний фіскальний тиск у 2025р. – ЄБА

Валютні інтервенції НБУ в січні 2026р скоротилися на $14 млн р/р, гривня подешевшала на 2,5%

Відсьогодні підприємці можуть скористатися урядовим пакетом енергетичної підтримки - Свириденко

ФДМ виставив на приватизацію Крисківський спиртзавод

ЄК вважає некоректним порівняння залежності ЄС від газу із РФ з газовим імпортом із США

ЄБРР запускає програму New Horizons для підтримки інновацій в агросекторі України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА