09:39 07.11.2019

У тендерах "Нафтогазу" на закупівлю газу коштами ЄБРР зможуть узяти участь 11 компаній

2 хв читати
У тендерах "Нафтогазу" на закупівлю газу коштами ЄБРР зможуть узяти участь 11 компаній

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оприлюднив перелік з 11 компаній, які здобули право на участь у тендерах на закупівлю природного газу НАК "Нафтогаз України" на кошти, залучені від банку в рамках розміщення єврооблігацій у 2019 році.

Відповідно до прес-релізу компанії, за цим проектом "Нафтогаз" може використовувати до EUR120 млн для закупівлі газу в європейських постачальників, які пройшли попередній відбір.

До переліку постачальників, які пройшли процедуру попереднього відбору й були узгоджені ЄБРР, увійшли: CEZ a.s. (Чехія), Alpiq Energy SE (Чехія), MET Gas and Energy Marketing, Axpo Solutions AG, DXT Commodities SA (всі - Швейцарія), Uniper Global Commodities SE, RWE Supply and Trading GmbH (обидві - Німеччина), ENGIE SA (Франція), EDF Trading Limited, Shell Energy Europe Ltd., GHG Emissions Traders and Consultants Ltd. (усі – Велика Британія),

Як повідомлялося, в липні 2019 року "Нафтогаз" розмістив трирічні єврооблігації на $335 млн і п'ятирічні єврооблігації на 600 млн євро. Дохідність доларового випуску становила 7,375%, дохідність випуску в євро - 7,125%. Великим покупцем траншу в євро став ЄБРР (придбав п'яту частину). Компанія тоді заявляла, що кошти їй потрібні для накопичення до зими підвищеного обсягу газу в сховищах, щоб бути готовою до можливого припинення "Газпромом" транзиту з 1 січня 2020 року й посилити позиції в переговорах із російською газовою монополією.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА