Інтерфакс-Україна
19:19 07.11.2019

Ми захищатимемо інвестиції, що надходять в Україну - Зеленський

1 хв читати
Ми захищатимемо інвестиції, що надходять в Україну - Зеленський

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з виконавчим директором австрійської компанії Head (виробник спортивного спорядження) Йоганном Еліашем заявив, що захист інвестицій, які надходять в Україну, є пріоритетом для української влади.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави в четвер, Зеленський привітав Еліаша з початком будівництва заводу Head в Україні.

"Ми дуже раді, тому що це серйозні інвестиції великої компанії в Україну. Це дуже важливо, і ми захищатимемо всі інвестиції. Це для нас є пріоритетом", - сказав президент.

У свою чергу Еліаш зазначив, що Україна має великі можливості для залучення іноземних інвестицій - і з країн Євросоюзу, і із США. "Україна на сьогодні - це місце для інвестицій", - сказав він.

Зазначається, що в зустрічі також взяли участь заступник керівника Офісу президента України Юлія Ковалів та директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данило Білак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА