11:16 08.11.2019

Гончарук поставив новому голові Держгеонадр завдання протягом двох місяців навести порядок у відомстві

2 хв читати
Гончарук поставив новому голові Держгеонадр завдання протягом двох місяців навести порядок у відомстві

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук поставив перед новим головою Державної служби геології та надр (Держгеонадра) Романом Опімахом завдання протягом двох місяців навести порядок у відомстві.

"Я особисто доручаю вам, пане Романе, протягом двох місяців навести тут порядок. Орган має стати відкритим, весь документообіг має бути максимально оцифровано, заявки мають подаватися через інтернет", - сказав він під час представлення співробітникам Держгеонадр нового голови відомства у Києві у п'ятницю.

Коментуючи реформування служби, він також закликав співробітників відомства, не готових працювати в інтересах держави, писати заяви на звільнення.

"У мене особисто високий рівень довіри до пана Романа, я впевнений в тому, що він може в корені змінити логіку роботи. Я впевнений, що серед вас (працівників служби - ІФ) є професійні, порядні люди, які можуть йому в цьому допомогти, всім іншим тут не місце. Тому якщо у вас є бажання працювати в інтересах держави, можливість чинити опір усім спокусам - ласкаво просимо до команди. Якщо немає - пишіть заяви", - додав він.

Крім того, Гончарук наголосив на необхідності підготовки відомством до кінця року максимальної кількості лотів для їх реалізації на аукціонах.

У свою чергу новопризначений голова Держгеонадр Опімах як пріоритетні завдання позначив нульову толерантність до корупції, перехід на цифровий документообіг, упровадження електронного кабінету надрокористувача, мінімізацію контактів суб'єктами ринку, реалізацію всіх спецдозволів через аукціони.

"Це має гарантувати нам прозорість, комфортність, швидкість проходження погоджувальних процедур, а також дати змогу нівелювати суб'єктивізм та упередженість під час прийняття рішень, і, в кінцевому рахунку, перейти від традиційної бланкової форми до спецдозволу в електронному форматі", - сказав він.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 6 листопада за результатами конкурсу призначив виконавчого директора Асоціації газодобувних компаній (АГКУ) Романа Опімаха новим головою Державної служби геології та надр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Пандемія коронавірусу серйозніше позначилася на доходах афроамериканців, ніж білих громадян у США

"ДТЕК Енерго" поки не досягла домовленості зі спецкомітетом власників 35% єврооблігацій-2024 про їх реструктуризацію, переговори тривають

Ціни на продукти харчування другий тиждень зберігають стабільність, ділова активність відновлюється - НБУ

Міжнародні резерви України у травні скоротилися на 1,3%

Інвестор незахищений в Україні від адміністративних порушень або нечесної конкуренції інших суб'єктів бізнесу - посол Польщі

Польща очікує рішення українського "Нафтогазу" щодо торгівлі газом із США

Нацрада реформ розгляне питання заміни податку на прибуток податком на виведений капітал

Мінекономіки оцінює падіння ВВП України в січні-квітні- 2020 у 5%

"Нафтогаз" візьме участь у конкурсі з відбору постачальника останньої надії на газовому ринку для населення

"Нафтогаз" планує зайняти 20-відсоткову частку на ринку постачань газу населенню, очікує прихід міжнародних компаній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА