Інтерфакс-Україна
19:07 08.11.2019

Трамп заявив про наміри США підвищити мінімальний вік для куріння електронних сигарет

1 хв читати
Трамп заявив про наміри США підвищити мінімальний вік для куріння електронних сигарет

Президент США Дональд Трамп сказав у п'ятницю, що хоче підвищити мінімальний вік для куріння електронних сигарет на тлі зростаючої критики на адресу галузі за її орієнтацію на молодь і питань, щодо наслідків для здоров'я.

Трамп сказав під час розмови з журналістами в Білому домі, що США оголосять про плани наступного тижня, пише агентство Bloomberg. Мінімальний вік, з якого буде дозволено куріння електронних сигарет, може бути підвищений до 21 років.

"Ми збираємося підвищити вік", - заявив він.

Трамп також зазначив, що його адміністрація розглядає можливість обмежити лінійку смаків, які пропонують виробники електронних сигарет, так як деякі з них орієнтовані на молодих споживачів.

Продаж електронних сигарет вже заборонений у 27 країнах, включно з Австралією і Бразилією. У США триває розслідування щодо найбільшого американського виробника електронних сигарет Juul Labs, якого підозрюють у створенні реклами, націленої на неповнолітніх споживачів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА