18:19 13.11.2019

"Укртранснафта" отримала вже EUR4,2 млн за неякісну російську нафту

1 хв читати
"Укртранснафта" отримала вже EUR4,2 млн за неякісну російську нафту

АТ "Укртранснафта" отримала EUR4,168 млн від ПАТ "Транснефть" за резервування потужностей української нафтотранспортної системи через потрапляння в неї нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук.

Відповідно до прес-релізу української компанії, зазначена сума не остаточна, оскільки "Транснефть" продовжує резервувати потужності "Укртранснафти".

У прес-службі нагадали, що розмір платежів визначається в рамках чинних договірних відносин і залежить від залишку обсягів неякісної російської нафти в нафтотранспортній системі України станом на перше число кожного місяця, під які російська компанія резервує потужності "Укртранснафти".

Як повідомлялося, наприкінці квітня після потрапляння в нафтопровід "Дружба" російської сировини з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук і відповідної відмови її прийому європейськими компаніями було припинено транзит територією України.

Відновити транзит російської нафти до країн ЄС "Укртранснафті" вдалося 11 травня після підтвердження європейською стороною готовності приймати сировину. Згодом, 17 травня, у зв'язку з необхідністю європейським партнерам додаткового часу на проведення підготовчих заходів оператор нафтотранспортної системи України вдруге вимушено призупинив транзит, відновивши його 21 травня.

Система магістральних нафтопроводів "Укртранснафти" діаметром від 159 мм до 1220 мм загальною протяжністю 4,767 тис. км проходить територією 19 областей країни, має щорічну пропускну спроможність на вході 114 млн тонн, на виході - 56,3 млн тонн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА