Інтерфакс-Україна
12:05 14.11.2019

Підприємства "Нафтогазу" за 10 міс. перерахували до держбюджету 90 млрд грн

1 хв читати
Підприємства "Нафтогазу" за 10 міс. перерахували до держбюджету 90 млрд грн

НАК "Нафтогаз України" та компанії, що входять до неї, в січні-жовтні 2019 року сплатили до державного бюджету 89,8 млрд грн податків і дивідендів, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, надходження від групи становили близько 14% загальних доходів держбюджету за десять місяців 2019 року.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз України" та компанії, що входять до неї, у 2018 році сплатили до держбюджету 137,8 млрд грн податків і дивідендів, що на 27,2% більше, ніж у 2017 році. Зокрема, дивіденди було виплачено на суму 29,5 млрд грн, рентні платежі - 28,5 млрд грн, ПДВ - 37,4 млрд грн, податок на прибуток - 23,9 млрд грн.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

NovaPay додав функцію замовлення готівки у відділення "Нової пошти" через застосунок

Чим географічно ближче країна ЄС до війни в Україні, тим більше її економічні втрати — ЄК

НБУ оштрафував RozetkaPay на 13,6 млн грн та Portmone Group на 7,8 млн грн

Держподатслужба запустила чат-бот для виявлення порушень у сферах торгівлі, послуг та громадського харчування

НКЦПФР зареєструвала випуск акцій "Київміськбуду" на 2,56 млрд грн

Свириденко: закликаємо партнерів надати пропозиції кандидатур до наглядових рад, розглянемо залучення міжнародних аудиторів

"Ліси України" завершило програму президента "Зелена країна" із висадки 1 млрд дерев

ДТЕК вперше поставив 160 тис. куб м LNG з США в Литву

Держбанки Сенс та Укрексім спрямовують прибутки на свою капіталізацію без сплати дивідендів в бюджет – Мінфін

Площі посіву озимого жита під врожай-2026 менші за торішні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА