17:41 14.11.2019

Гончарук доручив міністерствам та іншим органам до кінця року передати не менше ніж 500 об'єктів до ФДМ на приватизацію

1 хв читати
Гончарук доручив міністерствам та іншим органам до кінця року передати не менше ніж 500 об'єктів до ФДМ на приватизацію

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук доручив міністерствам та іншим центральним органам влади прискорити підготовку і вже цього року передати не менше ніж 500 об'єктів до Фонду державного майна України на приватизацію.

"До 31 грудня 500 підприємств потрібно передати до Фонду держмайна так, щоб суспільство бачило прозорі конкурсні процедури. Потрібно знайти незалежних професійних радників, очистити наявне майно від усіх корупційних інтересів, кримінальних справ, штучних боргів. Так, щоб ці об'єкти стали цікавими для інвесторів", - наводить слова Гончарука прес-служба уряду.

Прем'єр додав, що уряд вжив усіх заходів та ухвалив необхідні документи, щоб гарантувати прозорий та ефективний процес приватизації малих та великих об'єктів державної власності, зокрема щодо ПАТ "Центренерго".

"Якщо є люди, які спеціально доводять підприємство до стану банкрутства, то потрібно приймати кадрові рішення. Немає жодних обмежень ані на рівні уряду, ані на інших рівнях. Якщо є міністерства, які вам заважають, не передають підприємства на приватизацію, то давайте нам знати - ми будемо їх прискорювати", - зазначив Гончарук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісія отримала лист шести країн ЄС із пропозицією знизити стелю цін на російську нафту

"Метінвест-Покровськвугілля" через бойові дії тимчасово знизив обсяги виробництва

Необхідність запроваджувати додаткове цінове регулювання сьогодні відсутня - Мінекономіки

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для 86 тис. абонентів у Донецькій і Дніпропетровській обл.

"USAID Агро" у 2024 р. допомогла аграріям отримати понад 1,14 млрд грн за допомогою товарного кредитування, лізингу й агророзстрочки

Уряд спрямував додаткові 5 млрд грн на реалізацію програми "Зимова єПідтримка"

В Україні бум індустріальних парків, особливо в західних і центральних регіонах - Телюпа

Україна за 2024 р. збільшила ввезення вантажних авто у валюті на 30%

Тоннаж товарообігу морем з Україною зріс у 2024 р. на 28,2%, а сушею скоротився на 8,1%

Канада готує мита у відповідь на американський імпорт після погроз Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА