13:38 15.11.2019

Польща повідомила "Газпром" про намір не продовжувати контракт на купівлю газу після 2022 року

1 хв читати
Польща повідомила "Газпром" про намір не продовжувати контракт на купівлю газу після 2022 року

 Польська PGNiG після отримання необхідних корпоративних рішень подала до "Газпрому" та "Газпрому експорт" заяву про небажання продовжувати контракт на закупівлю газу після 2022 року, повідомила польська компанія.

Контракт було укладено 25 вересня 1996 року. Відповідно до положень контракту (газ транспортується газопроводом "Ямал-Європа" - ІФ), за три роки до передбачуваного розірвання контракту, тобто до 31 грудня 2019 року, сторони зобов'язані подати декларацію про співпрацю після 2022 року.

"Відповідно до прагнення Польщі щодо гарантування безпеки постачань енергоресурсів і реалізації стратегії PGNiG, в останні чотири роки компанія зробила фундаментальні кроки із диверсифікації напрямів отримання природного газу до Польщі. Компанія уклала довгострокові контракти на поставку ЗПГ і здійснює придбання родовищ природного газу на норвезькому континентальному шельфі, що в поєднанні з діяльністю оператора газотранспортної системи в області розширення газопроводу дає змогу завершити контракт у встановлені терміни відповідно до його положень", - наведено у повідомленні слова голови PGNiG Петра Возняка.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА