Інтерфакс-Україна
12:02 18.11.2019

Стародубцев прогнозує початок роботи Інфосистеми управління людськими ресурсами в центральних органах у 2020 році

2 хв читати

 Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Олександр Стародубцев прогнозує, що Інформаційна система управління людськими ресурсами (HRMIS) має запрацювати в міністерствах і центральних органах державної влади в 2020 році, а потім пошириться на регіональні структури.

"До кінця року система пілотуватиметься в НАДС, Мінфіні та Мінцифрі. Наступного року - в усіх міністерствах і центральних органах влади. Але я реально хочу більше. Тобто, у НАДС у регіонах є підрозділи, де є підготовлені люди, які займалися контролем і роз'ясненнями, але оскільки контроль ми "прибили" як функцію, то я хочу, щоб ці люди перепрофілювалися і вводили HRMIS у регіонах. У нас на сьогодні 5,5 тис. юридичних осіб органів влади, де має з'явитися ця система", - повідомив Стародубцев в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Голова Нацагенства держслужби зазначив, що тестування системи завершено, нині триває навчання, і найближчим часом її буде введено в дослідну експлуатацію.

"Нині працівники НАДС грають зі спотвореними даними в тестовому режимі, заводять особисті картки, штатні розписи. Коли розпочнеться дослідний етап, вони вже повинні будуть повністю перевести свій кадровий документообіг у HRMIS", - додав Стародубцев.

Відповідаючи на запитання, чи буде вже у 2021 році всіх чиновників внесено до системи, голова НАДС відповів, що над цим працюватиме.

Водночас він наголосив, що на першому етапі буде не весь функціонал, а лише те, що стосується структури держслужби і документообігу. KPI та функціонал обліку навчання держслужбовців з'явиться в другому етапі.

"Ці речі будуть лише на другій фазі, яка має розпочатися наступного року. Проте це паралельні процеси. Ми будемо вводити базовий функціонал далі в регіони, а в центральні органи вводити релізи, які вже передбачають ширший функціонал", - констатував Стародубцев.

Повний текст інтерв'ю зі Стародубцевим буде оприлюднено на стрічці новин і на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко анонсувала презентацію плану дій уряду у понеділок

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА