Інтерфакс-Україна
07:13 19.11.2019

Переговори щодо транзиту між Україною і РФ повинні продовжитися в тристоронньому форматі

1 хв читати
Переговори щодо транзиту між Україною і РФ повинні продовжитися в тристоронньому форматі

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко переконаний, що подальші переговори щодо транзиту газу повинні здійснюватися в тристоронньому форматі за участі Європейської комісії.

"Ми сподіваємося, що робота продовжиться в тристоронньому форматі, і навіть останню пропозицію Газпрому ми теж будемо обговорювати в прозорий спосіб у тристоронньому форматі з нашими європейськими партнерами, щоб забезпечити справедливі, а це в нашому випадку європейські умови, продовження транзиту", - сказав він в ефірі телеканалу ICTV в понеділок увечері.

Раніше заступник голови Європейської комісії (ЄК) з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович повідомив, що розраховує на обговорення контракту щодо транзиту російського газу через територію України на саміті "нормандського формату" 9 грудня президентами України і РФ Володимиром Зеленським та Володимир Путіним.

У відеокоментарі, оприлюдненому словацьким виданням Pravda, Марош Шефчович висловив надію, що обговорення контракту на рівні глав держав дозволить прискорити процес визначення долі транзиту і завершити газові переговори до кінця цього року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА