11:38 19.11.2019

Мінськ заявив, що відсутність держкредиту від РФ не вдарить по бюджету Білорусі

1 хв читати
Мінськ заявив, що відсутність держкредиту від РФ не вдарить по бюджету Білорусі

Відсутність російського держкредиту на $ 600 млн не вдарить по бюджету Білорусі в 2020 році, заявив перший заступник голови Мінфіну республіки Юрій Селіверстов, представляючи у вівторок у парламенті проект бюджету на наступний рік.

"В цілому зміна, про яку ви говорите (відсутність кредиту РФ - ІФ), не вплине на бюджет в принципі, тому що обсяг коштів, який ми плануємо залучити від Китаю, приблизно еквівалентний тому обсягу коштів, який ми пропрацьовували з РФ", - сказав Селіверстов, відповідаючи на питання депутатів.

На його думку, залучення китайського кредиту надасть сприятливий вплив на бюджет. "З огляду на те, що ми ведемо політику щодо диверсифікації запозичень, можливості запозичувати з різних джерел, а також з огляду на, що у нас є зобов'язання перед нашими китайськими партнерами щодо погашення позик, які ми отримали раніше в китайських юанях, то в цілому це надасть тільки сприятливий вплив ", - сказав перший заступник голови Мінфіну.

Селіверстов підтвердив, що залучення кредиту Банку розвитку Китаю на 3,5 млрд юанів (еквівалент близько $ 500 млн) очікується до кінця року. При цьому він відмовився коментувати конкретні терміни підписання кредитної угоди.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА