Інтерфакс-Україна
08:08 20.11.2019

Київрада закликає парламент справедливо розподіляти податки для Києва

1 хв читати
Київрада закликає парламент справедливо розподіляти податки для Києва

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект звернення до Верховної Ради України для справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб для столиці, повідомляє прес-служба київської міської ради.

Зараз, згідно з Бюджетним кодексом, більшу частину податку на доходи фізичних осіб - 60% Київ віддає до державного бюджету. Разом з тим, інші міста передають тільки 25% доходів від ПДФО.

"Зараз право киян на використання податку на доходи фізичних осіб, сплаченого на території міста, істотно обмежується положеннями чинного Бюджетного кодексу в порівнянні з іншими територіальними громадами. Київ має серйозні інфраструктурні, транспортні, екологічні, житлово-комунальні, соціальні проблеми. Майже половина ліфтів столичних багатоповерхівок вже відслужила нормативні терміни, інженерна інфраструктура вимагає негайної заміни, кількість муніципального транспорту знизилася на 10%, не вистачає місць для дітей у школах і садках. Але столиця не може швидко вирішувати ці проблеми через брак коштів. А тут ще й більшу частину ПДФО ми повинні віддавати державі, замість того щоб розвивати столицю", - зазначив ініціатор проекту рішення депутат Київради Олександр Пабат.

За словами депутата, в міському бюджеті має залишатися 75% доходів від ПДФО, а не 40%, як зараз.

Проект рішення повинен бути розглянутий на пленарному засіданні Київради.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА