19:11 21.11.2019

Райффайзен Банк Аваль та ЄБРР надали перший кредит за програмою розподілу ризиків

2 хв читати
Райффайзен Банк Аваль та ЄБРР надали перший кредит за програмою розподілу ризиків

Райффайзен Банк Аваль (Київ) у співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав кредит розміром до $8,5 млн Кролевецькому комбікормовому заводу за програмою розподілу ризиків, повідомив Райффайзен Банк Аваль на сайті в четвер.

Згідно з повідомленням, ЄБРР бере на себе половину ризику за цим кредитом.

Кролевецький комбікормовий завод інвестує отримані кошти в придбання понад 100 вагонів-зерновозів, 13 нових вантажівок із причепами і мульчера, що дасть змогу покращити операційну ефективність компанії та диверсифікувати її логістичні операції. Залучене фінансування сприятиме також оновленню наявного парку вантажівок, які використовують для перевезення сільськогосподарських культур.

Програмою розподілу ризиків передбачено, що ЄБРР братиме на себе ризики за кредитами, які Райффайзен Банк Аваль надаватиме компаніям, на загальну суму до EUR20 млн протягом наступних трьох років. Програма розподілу ризиків сприятиме збільшенню розмірів та термінів погашення кредитів для компаній у всій країні.

Як повідомляється, Райффайзен Банк Аваль одним із перших в Україні розпочав співпрацю з ЄБРР у сфері Risk Sharing, при цьому фінансування за підтримки європейських партнерів - "це можливість для бізнесу перейти на значно вищий рівень корпоративного фінансування та партнерських відносин із міжнародними фінансовими установами".

"Наразі плануємо розширення співпраці в цьому напрямі та чекаємо на підписання нових угод найближчим часом", - наводить прес-служба Райффайзен Банку Аваль слова керівника з питань корпоративного бізнесу Олени Михайличенко.

Кролевецький комбікормовий завод є частиною вертикально інтегрованої агропромислової групи, яка вирощує сільськогосподарські культури, надає елеваторні послуги та торгує зерном.

Райффайзен Банк Аваль засновано в 1992 році. За даними Національного банку (НБУ) на 26 вересня 2019 року, Raiffeisen Bank International володів 68,28% статутного капіталу фінустанови, ЄБРР - 30%.

Згідно з даними Нацбанку України, Райффайзен Банк Аваль на 1 жовтня 2019 року за розміром загальних активів посідав 5-те місце (82,180 млрд грн) серед 76 банків, що діяли в країні.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Від початку діяльності в країні в 1993 році банк узяв на себе сукупні зобов'язання з надання майже EUR14,5 млрд у рамках 450 проектів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заборгованість із зарплати в Україні у 2019 році зросла на 14,7%

ОГТСУ розглядає можливість об'єднання точок входу/виходу на західному кордоні у віртуальні з'єднання

Бразилія припинила антидемпінгові заходи щодо імпорту автомобільних шин з України

Обсяг готівки в обігу в Україні в 2019 році зріс на 6,2%

Україна виступає за оновлення положень торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС - Гончарук

ЄС виділить Україні EUR26 млн на підтримку розвитку сільського господарства та малого фермерства - в Брюсселі підписано угоду

Україна розраховує на отримання EUR500 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у I кв. 2020 р.

Реальна зарплата українців в 2019 р. зросла на 11,3% - Держстат

Ціна газу для населення і тепловиків у січні за новою методикою становитиме 4,65 грн/куб. м без ПДВ і транспортування

Україна та Євросоюз мають розробити спільну дорожню карту щодо реалізації Європейського зеленого пакту - Гончарук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА